Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
YAMAÇ PARAŞÜTÜ KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Mersin Tarsus Adana yamaçparaşütü eğitim

Yamaç paraşütü dünyanın en ucuz uçulabilen hava aracıdır. Öğrenmesi gayet kolay, verdiği tatmin kelimelerle anlatıllamayacak kadar güzeldir. Havacılığa gönül vermiş olan bizler, bu zevki daha fazla insana yaşatabilmek için gönüllü olarak hizmet vermekteyiz. Uzun zamandır Mersin, Tarsus ve Adana bölgelerinde yamaçparaşütü  kursu veriyor, bu spora devam etmek isteyenlere de uygun şartlarda malzeme temin ediyoruz. Çukurova bölgesi yılın her mevsiminde havacılık faaliyetlerine izin veren iklim şartlarıyla, neredeyse Türkiye'nin en şanslı bölgesidir. Her dönemde uçabiliyor, eğitimlerimize devam edebiliyoruz. Eğer siz de havacılığa ilgi duyuyorsanız veya meraklıysanız bizimle irtibat kurun ve sizi bu dünyayla tanıştıralım...

Sonbahar dönemi başlangıç eğitimlerimiz başladı. Devam eden gruplara kaydolmak için acele etmelisiniz. Bu gruba yetişemezseniz bir sonraki gruba dahil olabilirsiniz.

Müracaat için: İletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta atabilirsiniz.

Sormak istedikleriniz için tel: 0324 3278369 - 0532 7358260 - 0542 2539154 - 0505 9061655

Başlangıç ve orta seviye eğitimlerimiz başladı. Siz de hemen yeni gruba dahil olabilirsiniz. Eğitim gruplarımıza dahil olmak için İLETİŞİM sayfamızdan veya aşağıda görmüş olduğunuz ilanımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 Yamaçparaşütü Eğitim İlan

 
Top