Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
YAMAÇ PARAŞÜTÜ BAHAR 2011 KURSLARIMIZ BAŞLADI

Mersin Tarsus Adana yamaçparaşütü eğitim

Yamaç paraşütü dünyanın en ucuz uçulabilen hava aracıdır. Öğrenmesi gayet kolay, verdiği tatmin kelimelere anlatılabilecek gibi değildir. Havacılığa gönül vermiş olan bizler, bu zevki daha fazla insana yaşatabilmek için gönüllü olarak hizmet vermekteyiz. Uzun zamandır Mersin, Tarsus ve Adana bölgelerinde yamaçparaşütü  kursu veriyor, bu spora devam etmek isteyenlere de uygun şartlarda malzeme temin ediyoruz. Çukurova bölgesi yılın her mevsiminde havacılık faaliyetlerine izin veren iklim şartlarıyla, neredeyse Türkiye'nin en şanslı bölgesidir. Her dönemde uçabiliyor, eğitimlerimize devam edebiliyoruz. Eğer siz de havacılığa ilgi duyuyorsanız veya meraklıysanız bizimle irtibat kurun ve sizi bu dünyayla tanıştıralım...

Bahar dönemi başlangıç eğitimlerimiz başladı. Mayıs ayının sonuna kadar sürecek kurslarımızda mümkün olduğunca çok grup açmayı planlıyoruz. Devam eden gruplara kaydolmak için acele etmelisiniz. Sıcaklar ve yarışma takviminin yoğunluğundan ötürü yaz boyunca başka kurs yapmayacağız. Bir sonraki kurslarımız Ekim ayında başlayacaktır. Bu gruba yetişemezseniz bir sonraki gruba dahil olabilirsiniz.

Müracaat için: İletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta atabilirsiniz.

Sormak istedikleriniz için tel: 0324 3278369 - 0532 7358260 - 0542 2539154 - 0505 9061655

Başlangıç ve orta seviye eğitimlerimiz Nisan ayı itibariyle başladı. Siz de hemen yeni gruba dahil olabilirsiniz. Eğitim gruplarımıza dahil olmak için İLETİŞİM sayfamızdan veya aşağıda görmüş olduğunuz ilanımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 Yamaçparaşütü Eğitim İlan

 
Top