Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size
Son Haberler
YAMAÇ PARAŞÜTÜ KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Mersin Tarsus Adana yamaçparaşütü eğitim

Yamaç paraşütü dünyanın en ucuz uçulabilen hava aracıdır. Öğrenmesi gayet kolay, verdiği tatmin kelimelerle anlatıllamayacak kadar güzeldir. Havacılığa gönül vermiş olan bizler, bu zevki daha fazla insana yaşatabilmek için gönüllü olarak hizmet vermekteyiz. Uzun zamandır Mersin, Tarsus ve Adana bölgelerinde yamaçparaşütü  kursu veriyor, bu spora devam etmek isteyenlere de uygun şartlarda malzeme temin ediyoruz. Çukurova bölgesi yılın her mevsiminde havacılık faaliyetlerine izin veren iklim şartlarıyla, neredeyse Türkiye'nin en şanslı bölgesidir. Her dönemde uçabiliyor, eğitimlerimize devam edebiliyoruz. Eğer siz de havacılığa ilgi duyuyorsanız veya meraklıysanız bizimle irtibat kurun ve sizi bu dünyayla tanıştıralım...

Sonbahar dönemi başlangıç eğitimlerimiz başladı. Devam eden gruplara kaydolmak için acele etmelisiniz. Bu gruba yetişemezseniz bir sonraki gruba dahil olabilirsiniz.

Müracaat için: İletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta atabilirsiniz.

Sormak istedikleriniz için tel: 0324 3278369 - 0532 7358260 - 0542 2539154 - 0505 9061655

Devamını oku...
 
YAMAÇ PARAŞÜTÜ SERTİFİKA TÖRENİ

Yamaç paraşütü sertifikasıSon dönemde kulübümüz MEDEX (Mersin Doğa Extreme Sporları ve Yamaç Paraşütü Kulübü Derneği)'ten başlangıç ve orta seviye eğitim alan öğrencilerimizin yemekli sertifika törenini Irmak Restaurant'ta yaptık. Keyifli ve eğlenceli bir ortamda geçen yemeğe katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Mazeretleri dolayısıyla gelemeyen arkadaşlarımız çok üzüldü. Bir sonraki yemekte eksikliği telafi ederiz.
Geceye ilişkin fotoğrafları yazının devamında görebilirsiniz...


Devamını oku...
 
YAMAÇ PARAŞÜTÜ BAHAR 2011 KURSLARIMIZ BAŞLADI

Mersin Tarsus Adana yamaçparaşütü eğitim

Yamaç paraşütü dünyanın en ucuz uçulabilen hava aracıdır. Öğrenmesi gayet kolay, verdiği tatmin kelimelere anlatılabilecek gibi değildir. Havacılığa gönül vermiş olan bizler, bu zevki daha fazla insana yaşatabilmek için gönüllü olarak hizmet vermekteyiz. Uzun zamandır Mersin, Tarsus ve Adana bölgelerinde yamaçparaşütü  kursu veriyor, bu spora devam etmek isteyenlere de uygun şartlarda malzeme temin ediyoruz. Çukurova bölgesi yılın her mevsiminde havacılık faaliyetlerine izin veren iklim şartlarıyla, neredeyse Türkiye'nin en şanslı bölgesidir. Her dönemde uçabiliyor, eğitimlerimize devam edebiliyoruz. Eğer siz de havacılığa ilgi duyuyorsanız veya meraklıysanız bizimle irtibat kurun ve sizi bu dünyayla tanıştıralım...

Bahar dönemi başlangıç eğitimlerimiz başladı. Mayıs ayının sonuna kadar sürecek kurslarımızda mümkün olduğunca çok grup açmayı planlıyoruz. Devam eden gruplara kaydolmak için acele etmelisiniz. Sıcaklar ve yarışma takviminin yoğunluğundan ötürü yaz boyunca başka kurs yapmayacağız. Bir sonraki kurslarımız Ekim ayında başlayacaktır. Bu gruba yetişemezseniz bir sonraki gruba dahil olabilirsiniz.

Müracaat için: İletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta atabilirsiniz.

Sormak istedikleriniz için tel: 0324 3278369 - 0532 7358260 - 0542 2539154 - 0505 9061655

Devamını oku...
 

Yamaç paraşütü tutkunlarının özellikle bahar aylarında yoğun ilgi gösterdiği Ödemiş'in Kaymakçı Beldesi'nin doğusunda bulunan Eselli Tepesi, 2010 yılı yatırım programı içine alınan yarı açık cezaevi nedeniyle artık paraşütçülerle hizmet veremeyecek.
Eselli Tepesi eteklerine inşa edilecek yarı cezaevi paraşütçülerin iniş sahası içinde kalacağından, uçuş tutkunları çevrede kendilerine uygun yeni tepeler arıyor. Her hafta sonu hava şartları düzgün olursa Eselli'ye gelerek uçuş gerçekleştirdiklerini belirten Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Havacılık Kulübü'nden Buğra Atasoy, "Türkiye'de özellikle Fethiye'de yoğun olarak yamaç paraşütü uçuşları yapılıyor. Biz de yakın olması nedeniyle Ödemiş Eselli Tepesi'ni tercih ediyoruz.


Devamını oku...
 

Fethiye'de, her yıl yaklaşık 50 bin kişinin yamaç paraşütüyle atlayış yaptığı Ölüdeniz, öğrenci gruplarının gelmesiyle ayrı bir yoğunluk yaşıyor. Dünya ve Türkiye'nin değişik yerlerinden beldeye gelen yüzlerce kişi, rengarenk paraşütleriyle Ölüdeniz semalarını renklendiriyor.


Dünyanın sayılı yamaç paraşütü parkurları arasında gösterilen Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesi, yamaç paraşütü tutkunlarının gözdesi oldu. Özellikle yamaç paraşütü sporuna gönül veren öğrenciler, uygulamalı eğitim için Ölüdeniz'e geliyor.


Devamını oku...
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Top